O nas
Wstęp

Przewozy Autokarowe Roman Kocur to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku usług transportowych. Nasza działalność od samego początku istnienia ma charakter rodzinny, a klient u nas zawsze jest na pierwszym miejscu.

Świadczymy szereg usług transportowych, takich jak wynajem autokarów, przewóz osób czy dojazdy na eventy, ponadto chętnie współpracujemy z różnymi organizacjami, takimi jak kluby sportowe czy szkoły. Siedziba naszej firmy umiejscowiona jest w miejscowości Pawłowiczki w województwie Opolskim.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Wynajem autokarów
Jeden z naszych autokarów.
Początki firmy i rozwój

Firma Przewozy Autokarowe Roman Kocur została założona w 1996 roku z inicjatywy ojca i dwóch braci. Od początku swej działalności specjalnością firmy było przewożenie pasażerów z miejsca zamieszkania pod wskazany adres oraz dostarczanie drobnych przesyłek kurierskich.

W następnych latach nasza oferta została poszerzona o świadczenie usług przewozowych dla większych grup pasażerów i przewóz przesyłek o większych gabarytach. Od 2006 roku naszą specjalnością jest obsługa gmin, placówek edukacyjnych, klubów sportowych oraz wynajem okazjonalny dla klientów indywidualnych

Przewozy osobowe
Od czegoś trzeba zacząć. :)
Aktualnie

Swoim kontrahentom oferujemy wynajem autobusów (wraz z kierowcami) na wyjazdy w kraju i zagranicą. Czynimy starania, aby w naszej ofercie znalazły się także stałe dowozy do szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych. Ze względu na przystępną ofertę cenową jesteśmy bardzo konkurencyjni. Posiadamy niezbędne zezwolenia, koncesje oraz kompetentną i doświadczoną kadrę do wykonania zleconych nam zadań a celem naszej działalności jest osiągnięcie możliwie dużej satysfakcji naszych kontrahentów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a zainteresowanych prosimy o kontakt.

Usługi transportowe